Too oma talent Idea Akadeemisse!

Tule ja treeni oma loovuselihaseid

Aprilli lõpuni saavad kõik reklaami-, meedia- või kommunikatsioonihuvilised tudengid esitada oma sooviavalduse, et osaleda augustikuises Idea Akadeemias. Just siin saad ekspertide sõbraliku nõu ja jõu toel treenida loovuselihaseid, voolida endale võimas strateegia kuuspakk ja prink kogemustetuhar.

Idea Akadeemia on kuuajaline praktikaprogamm, kuhu on oodatud reklaami-, loovuse-, kommunikatsiooni- ja meediahuvilised noored. Praktikakuu jooksul toimuvad workshopid loovuse, disaini, meedia, suhtekorralduse, digiinnovatsiooni jm teemadel. Lisaks teooriale, saavad akadeemikud praktika jooksul tegeleda päris klientide ning põnevate väljakutsega. Praktikantidel on ka võimalus osaleda mitmetes projektides, võtta osa tiimitööst või kliendi- ja majasisestest koosolekutest.

Idea Akadeemiasse kandideerimise ning seniste akadeemikute kogemuste kohta saad lisainfot http://ideagroup.ee/academy/Sooviavaldus saada hiljemalt 30. aprillil, sest juba mais toimuvad intervjuud-kohtumised säravamate kandidaatidega. Idea Akadeemia treeningperiood on sel aastal  1.-31.august.

 

 

Lisaks teooriale, saavad akadeemikud praktika jooksul tegeleda päris klientide ning põnevate väljakutsega.

Vaata veel

Seotud uudised

Rohkem kraami