Alustas turundus-podcast Idea360

Igal neljapäeval kuula uut episoodi veebilehelt idea.ee/saade

Sellest nädalast alustasime iganädalase podcast’iga Idea360, kus arutleme kommunikatsiooni, turunduse ja äride kasvatamisega seotud teemadel. Saate saad tellida ka telefoni või kuulata veebist www.idea.ee/saade.

 

Optional but interesting title for a video

Billionaire philanthropy human rights inspiration truth working families respond inclusive capitalism vulnerable population.

“Turundus ja kommunikatsioon on mitmetahuline ning väga kiiresti arenev valdkond, millel on tihedad seosed juhtimise, tootearenduse ja näiteks ka klienditeenindusega. Seetõttu on teemasid, millest turunduse kontekstis rääkida, väga palju,”  ütles Kuldar Kullasepp, Idea sisuturundustiimi juht, kes on ühtlasi saate produtsent ja üks saatejuhte.

Idea360 kaassaatejuhi, sisuturundustiimi konsultandi Egle Loori sõnul on igal neljapäeval “eetrisse jõudva” podcast’i eesmärk rääkida turundus- ja kommunikatsioonihuvilistega just neist teemadest, mis arutamist vajavad. “Esimeses saates rääkisime klienditeekonnaetappidest, teises saates tuleb juttu H2H turundusest, järgnevate saadete teemad katavad aga influential-marketing’i, loovust ja mitmeid teisi turundaja igapäeva puudutavaid teemasid. Kindlasti ootame ka kuulatajatelt ettepanekuid saatekülaliste ja -teemade osas,” lisas ta.

Saatetegijad ootavad podcast’e kuulama nii valdkonna tõelisi professionaale kui ka tudengeid ja niisama asjahuvilisi.

Idea360 jõuab kuulajateni neljapäeviti. Kõik saated on alati järelkuulatavad aadressilt www.idea.ee/saade, kuhu on oodatud ka tagasiside ning ettepanekud teemade ja külaliste osas. Saadet saab tellida ka podcastina Apple Podcasts teenusest ja kuulata Soundcloudist.

 

"Teemasid, millest turunduse kontekstis rääkida, on väga palju,”

Seotud uudised

Rohkem kraami