IDEA CONTENT

Igal brändil ja organisatsioonil on oma lugu. Sisuturundustiim muudab loo eri peatükid läbimõeldud strateegia toel tervikuks, kasutades teksti-, pildi-, video- ja heliformaate. Soov proovida midagi uut innustab tiimi uute koostööde ja kõrgemate sihtideni. Igapäevastest sotsiaalmeediapostitustest pikaajaliste sisuturundusstrateegiate ja -projektideni.

Teenused

Strateegia

Tulemuslikud tegevused algavad strateegiast – äri- ja kommunikatsiooni eesmärkidest, sihtrühmade väljaselgitamisest, konkurentide analüüsist. Nii ka sisuturunduse puhul. Koostöös brändiga paneme paika nii laiema sisuturundusstrateegia kui ka nägemuse omakanalites ja sotsiaalmeedias info levitamise kohta. Näiteks ühisel ajurünnakul, kus löövad kaasa nii kliendi kui ka agentuuri helgemad ajud.

Omakanalite juhtimine

Igal brändil ja organisatsioonil on võimalus kodulehe või uudiskirjade kaudu levitada sõnumit sellest, mis on oluline. Sisuturundus peab omakanalitest kõrgelt lugu ja pöörab tähelepanu nende arendamisele. Olgu selleks blogi sissekannete, kodulehe/uudiskirja tekstide koostamine, SEO või uudiskirjade automatiseerimine. Nii jõuavad inimesed otsimootorites küsimustele vastusteid otsides just õigele lehele.

Sotsiaalmeedia ja influencer marketing

Sotsiaalmeedias toimetamine algab küsimusega miks. Miks me peaksime olema kohal Facebookis või Instagramis? Mida ja kellele soovime öelda? Nii saame luua asjakohast sisu – olgu see teksti, video, pildi või heli kujul. Ja ehitada sotsiaalmeedia kaudu brändile vajalikku auditooriumi.

Brändi sõnumi levitamiseks on kasulik teha koostööd aktiivsete inimeste, influencer’itega. Leiame teile täpselt parajad inimesed, kes sobiks nii brändile kui ka inspireeriks auditooriumi.

Koostööprojektid

Vääruslike sõnumite loomiseks ja levitamiseks teeme koostööd eri partneritega – olgu nendeks eri brändid, arvamusliidrid, meediakanalid või väiksema jälgijaskonnaga online-keskkonnad. Koostöö tugevdab sõnumi sisu ja mõjukust, kanal tagab aga hea mõtte suurema leviala.

Kuulsuste Hall

Võta ühendust

Kristjan Ruus
sisuturunduse projektijuht
521 0867

Tiim

Kristjan Ruus

sisuturunduse projektijuht

521 0867

Kuldar Kullasepp

sisuturunduse juht (lapsehoolduspuhkusel)


Helle Tõnts

turundusstrateeg

5690 8472

helle.tonts@idea.ee

Joao Rei Carlos Nunes

digitaalse innovatsiooni juht

5622 0694

joao.rei@idea.ee

Kristi Jõeäär

turundusstrateeg

kristi.joeaar@idea.ee

Mauri Sööt

uuringute juht

502 8856

mauri.soot@idea.ee

Evelin Eikner

turundusstrateeg (lapsehoolduspuhkusel)

Helen Huberg

strateegiline planeerija (lapsehoolduspuhkusel)


Mark Eikner

partner

509 1051

mark.eikner@idea.ee

Eha Talvist-Reinsalu

Idea Group Eesti juht

510 2400

eha.talvist@idea.ee

Marietta Põllu

sekretär

5556 7755

marietta.pollu@idea.ee

Kersti Lett

raamatupidaja

kersti.lett@idea.ee

Evelyn Viilu

raamatupidaja

evelyn.viilu@idea.ee