IDEA CONTENT IDEA AD IDEA PR

Vana Tallinn Barhoppers Live

Vana Tallinn on Eesti tuntuim liköörimark, mis on traditsiooniliselt olnud populaarne pigem naiste seas. Miskipärast polnud aga tänapäeva meestele veel kohale jõudnud, et Vana Tallinn sobib ka neile suurepäraselt.

Nii tekkiski üks lihtne mõte: mis oleks parem tõend sellest, et Vana Tallinn sobib meie sihtrühmale, kui lihtsalt näidata ägedaid mehi seda likööri joomas?

 

Vana Tallinn Barhoppers Live

Sellepärast lõimegi otsesaate meestelt meestele – Barhoppers Live – mis oli eetris kord nädalas Facebook Live’na. Koostöös Tallinna menukaimate baaridega läksime baaridest otse-eetrisse, laual klaas Vana Tallinna likööri jääga. Otsesaate juhiks valisime tuntud meelelahutaja Priit Oksa, kes intervjueeris igal neljapäevaõhtul mõnda vahvat meest – alustades andekatest loovinimestest ja ekstsentrilistest juuksuritest lõpetades kuulsate fotograafide ja edukate ärimeestega.

Sellele kõigele lisandus vestlus publikuga, kus rahval avanes võimalus küsimusi esitada ja reageerida vestlusele sealsamas otse-eetris. Väga võimalik, et samal ajal nautisid nad ka klaasikest Vana Tallinna likööri.

Barhoppers Live oli koostöös Tallinna menukaimate baaridega läksime baaridest otse-eetris igal neljapäeval!

Seotud uudised

Rohkem kraami