IDEA CONTENT IDEA AD IDEA Havas Media IDEA PR

Elisa Office365 Pilvekontori strateegia

Elisa soovis äriklientidele tutvustada uut teenust, Pilvekontorit, mille komponendid katavad  ettevõtete mitmeid IT- ja sidevajadused. Teadsime, et sihtrühma kõnetamine on keeruline. Teisalt on kõigile ettevõtjatele olulised madalad püsikulud ja juhid soovivad, et nende töötajad keskenduksid põhitegevusele ega kulutaks aega ebaolulistele pisiasjadele. Nii võtsime ülesandeks selgitada Pilveteenuse olemust ja ka selle rahalisi eeliseid ettevõttele.

 

Lõime koostöös Elisaga hinnakalkulaatori. See lubas võrrelda, kui palju maksavad vajalikud teenused, kui neid osta erinevatelt teenusepakkujatelt vs kui osta tervikpakett Elisalt. Lisaks näitas kalkulaator, kui palju varjatud kulusid (sh ajakulu) aitab Pilvekontori lahendus ära või kokku hoida. Hinnangu anti vastavalt ettevõtte suurusele ja vajadustele.

Hinnakalkulaator tõi veebilehele täiendavalt külastajaid, kes kasutasid nii kalkulaatorit kui lugesid ka lisamaterjale. Uuel kalkulaatoriga maandumislehel veetsid külastajad enam kui kaks minutit kauem kui varasemal veebilehel.

Uuel kalkulaatoriga maandumislehel veetsid külastajad enam kui kaks minutit kauem kui varasemal veebilehel. 

Vaata veel

Seotud uudised

Rohkem kraami