IDEA AD

Elisa Nutikalender

Uuendusmeelne lauakalender

Lauakalender on liigagi tavapärane aastalõpukink. Ta arvestab üksinda lauanurgas aega ja mis seal salata, jääb ajast tavaliselt maha – juunis kipub ikka veel märtsi leht ees olema. Milline võiks aga olla lauakalender, mis kannab endas Elisa uuendusmeelsust?

Lõime uuendusliku kalender-tööriista, mis aitab igaühel nutikam, efektiivsem ja produktiivsem olla. Kalendris on iga kuuga kaasas soovitus, mida terve kuu jooksul järgides muutub praktiseerija oma tegemistes edukamaks. Kokku moodustub terviklik 12-sammuline programm, millest koorub igaühele personaalne metoodilisuse superrelv.

Uue hingamise ja kõrgemate tasemeteni jõuab kalendrikasutaja sensei jäälinnu ja tema õpilase jääkaru eestvedamisel. Iga kalendri illustratsioon on kunstniku poolt hoolega loodud ja kajastab hästi nõuande sisu. Lisaks heale nõule ja muhedale loojutustusele toimib kalender kohvitassi alusena, et hommikusi tee- ja kohviriitusi puhtalt ning täie mõnuga läbi viia.

Lisaks sai iga kingisaaja kalendriga kaasa kosmilise jõulu- ja e-kaardi, mis aitas end uueks aastaks efektiivsuse lainele seada. The force is strong in this one

 

Kalendris on iga kuuga kaasas soovitus, mida terve kuu jooksul järgides muutub praktiseerija oma tegemistes edukamaks.

Seotud uudised

Rohkem kraami