IDEA AD

Book a Job – Work in Estonia

Kuidas meelitada Eestisse tööle välismaa IT-spetsialistid?

Kuidas tagada Eesti digitaalne areng hoolimata üha kahanevast 1,3-miljonilisest elanikkonnast ja meelitada siia tööle välismaa IT-spetsialistid? Otsustasime pöörata pilgud meie naabermaa Soome poole, kust meile saabub igal aastal 2,4 miljonit turisti. See tähendab seda, et paljud soomlased otsivad alatasa peatuspaika, kuigi enamasti vaid üheks ööks. Lisaks teadsime, et noored, tehniliselt taibukad IT-spetsialistid eelistavad broneerida majutust pigem Airbnb-s, kui kasutada mõnda traditsioonilist veebilehte. Ja nii tekkiski meil mõte …

 

Book a Job in Airbnb

Work in Estonia initiative

Selle asemel et pakkuda lihtsalt majutust, lõime kontseptsiooni „Broneeri omale töökoht“. Nüüd oli soomlastel võimalik Airbnb-s broneerida endale töökoht vaid ühe nupuvajutusega.

Sellist partisanisõda meenutavat lähenemisviisi saatis kohene edu ja seda märkasid ka Soome trüki- ja veebimeedia väljaanded. Tulemus: jõudsime oma peamise sihtrühmani ja kõnetasime enam kui kahte miljonit Soome lugejat! Nad nägid nüüd Eestit kui huvitavat ja uuenduslikku riiki, kus tööd teha.

Meie rõõmuks on ettevõtmine pälvinud ka tunnustusi ja tiitleid nagu Digitegu 2016 võitja, Kuldmuna 2017 Kuld, Internet Advertising Competition Award 2017 võitja.

Digitegu 2016 võitja, Kuldmuna 2017 Kuld, Internet Advertising Competition Award 2017 võitja

Seotud uudised

Rohkem kraami