Anna tagasisidet

PODCAST

Idea360

saade@idea.ee

Idea360: kas sotsiaalmeedia ajastul on vaja kodulehti?

Idea360

+372 669 1000 info@idea.ee
Ajal, mil üle 2 miljardi inimese kasutab Facebooki ja sarnaselt inimestele veedavad ka brändid tundide kaupa sotsiaalmeedias, võib tundub mõttetu pöörata tähelepanu kodulehe loomisele ja kaasasjastamisele. Miks peaks? Kõik on ju Facebookis!
Ometi on kodulehed ehk isegi tähtsamad kui varem. Miks? Sellest räägib turundussaates  Idea Havas Media digisuuna juht Jaanika Kivilo.
0:00 / 0:00

Idea360: kas sotsiaalmeedia ajastul on vaja kodulehti?

Teeme väikese testi – kui soovid leida millegi kohta infot, siis mida sa selleks teed? Loomulikult sisestad märksõna Google’isse. Kas oled kunagi näinud, et vastuste hulgas on mõni Facebooki postitus? Ei. Täpselt! Nisiis ei saa  loota ainult sotsiaalmeediale. Kui sinu potentsiaalsed kliendid ei leia sind Google’ist või komistavad info vananenud info otsa, suureneb risk äris kaotada.
 
Jaanika annab saate jooksul mitmeid  praktilisi nippe ja ideid kodulehe arendamiseks. Kas kodulehte tasub ise teha ja milliseid ohtusid see kaasa toob? Millal pöörduda professionaalide poole nii disaini kui ka arendustöid silmas pidades? Kui koduleht on valmis ja töökorras, siis kuidas veenduda, kas koduleht täidab oma eesmärki või mitte – millistel näitajatel silma peal hoida? Ja kui tihti peaks kodulehele uut sisu looma? Poole tunni jooksul vastame turundusaates teiste seas ka neile olulistele küsumustele. Kui huvi suurem, siis kirjuta Jaanikale, kes hea nõu ja jõuga abiks on.

Kommentaarid

Teavita mind uuest saatest

Varasemad saated

PODCAST
Idea360 63: Eha Talvist-Reinsalu – bränding ja müügikampaaniad käivad käsikäes
Kuula
PODCAST
Idea360 62: Kristi Jõeäär – iga bränd peab teadma, miks ta eksisteerib
Kuula
PODCAST
Idea360 61: Ailar Jüriado – performance marketing lubab tasuda ainult reaalsete tulemuste eest
Kuula
PODCAST
Idea360 60: Joao Rei – liiga palju reklaami vihjab kehvale tootele (inglise keeles)
Kuula