Anna tagasisidet

PODCAST

Idea360

saade@idea.ee

Idea360 06: automatiseeritud turundus – kuidas panna uudiskirjad tööle?

Idea360

+372 669 1000 info@idea.ee

Kas tead, et uudiskirju ja e-kirju peetakse endiselt üheks kõige efektiivsemaks turundusmeetodiks? Kuidas see nii on, kui meie postkastides on tuhandeid lugemata uudiskirju? Kuuendas turundussaates jagab soovitusi ja mõtteid Idea Havas Media digisuuna juht Jaanika Kivilo.

0:00 / 0:00

Idea360 06: automatiseeritud turundus – kuidas panna uudiskirjad tööle?

Uudiskirjade open-rate on 20-30%. See tähendab, et umbes neljandik uudiskirjadest avatakse. Kas kujutad näiteks ette, et veerand bänneri nägijast sellel klikib?

Selle potentsiaali maksimaalseks ärakasutamiseks tuleb ettevõtte e-kirja turundus läbi mõelda – millist sisu pakkuda, kui tihti ning kuidas seda levitada? Suure osa seonduvatest tegevustest saab seejuures automatiseerida – alates uudiskirjade koostamisest kuni mitmetahuliste segmenteerimiseni tagamaks, et inimene saab just tema käitumisharjumustele vastava uudiskirja. Automatiseeritud turundus on miski, mida saab kasutada igas suuruses ettevõte.

Saates tõime mitmeid häid näiteid edukast e-kirja turuundusest – LHV Pank, Goworkabit, Rahva Raamat. Rakendustest soovitas Jaanika väikeettevõtetel uurida näiteks Mailchimpi ja suurematel, automatiseeritud turunduse platvormi SalesManago.

Kui sul tekkis automatiseeritud turunduse ja uudiskirjaturunduse kohta küsimusi, siis Jaanika vastab sulle meeleldi – kirjuta talle!

Automatiseeritud turundusest räägivad 14 juunil toimuval Best Practice seminaril ka Idea strateegid Tiivi Püvi ja Helle Tõnts. Tiivi oli Idea360 esimese saate peategelane. Samuti esineb seminaril Indrek Vainu – Idea360 viienda saate külaline.

Kommentaarid

Teavita mind uuest saatest

Varasemad saated

PODCAST
Idea360: Katri Kerem – peaksime rohkem teadma, kuidas inimesed “töötavad”
Kuula
PODCAST
Idea360 33: (Kordus) Sisuturundus – mull või kasutamata võimalus?
Kuula
PODCAST
Idea360 32: Mida tasub 2018. aastasse kaasa võtta?
Kuula
PODCAST
Idea360 31: Mark Eikner – agentuurid lähevad kliendi ärile üha lähemale
Kuula