Anna tagasisidet

PODCAST

Idea360

saade@idea.ee

Idea360 19: Janeck Uibo – me ei tea, milleks võimelised oleme

Idea360

+372 669 1000 info@idea.ee

Kui bännerreklaamist ja suurtest pealkirjadest ülekuhjatud suurtest uudisteportaalidest on mõõt täis, tekib soov “rahulikumate” keskkondade järele. Hulk tegijaid on lugejate sellise soovi ära tabanud. Üks sellistest teistsugustest kanalitest on septembris 1. sünnipäeva tähistav Edasi.org. Innustava ja hariva veebiajakirja tegemistest ja olemusest räägib turundussaates Idea360 selle eestvedaja Janeck Uibo.  

0:00 / 0:00

Idea360 19: Janeck Uibo – me ei tea, milleks võimelised oleme

Janecki sõnul on suurte meediahiidude kõrval väikesematel tegijatel oma kindel koht – nemad toovad lugejani teistsuguseid mõtteid ja lugusid. See avardab aga omakorda lugeja maailmapilti. Nagu ta ka ise tabalt võrdleb: “Reisil olles otsid ju ka ise väikesed ehedaid restorane ega einesta igal õhtul hotelli restoranis.”  Edasi siht on tuua lugejateni innustav ja hariv sisu koondades endas mitmetes blogides ilmuvaid pikemaid postitusi ning ka spetsiaalselt Edasi jaoks kirjutatud artikleid. Teemade ring on lai – alates majandusülevaadetest kuni enesearengu ja kunstini. Lisaks hästi kirjutatud lugudele toetab Edasi tüünet mõttelaadi väljaande kujundus.

Aasta eest Edasi käivitanud Janeck innustab ka teisi uusi algusi tegema. ”Kõige olulisem on alustada. Ja teha asja kogu hingest  – siis tulevad sinu juurde ka õiged inimesed ja kontaktid,” tiivustab ta.

Ükski meediakanal ei saa tegutseda ilma partneriteta ja reklaamirahata. Nii ka Edasi. Janecki sõnul ootab ta partneriteks eestkätt selliseid ettevõtteid, kes jagavad Edasi.org mõttemaailma ning soovivad ka ise nö maailma paremaks teha.

Kommentaarid

Teavita mind uuest saatest

Varasemad saated

PODCAST
Idea360 63: Eha Talvist-Reinsalu – bränding ja müügikampaaniad käivad käsikäes
Kuula
PODCAST
Idea360 62: Kristi Jõeäär – iga bränd peab teadma, miks ta eksisteerib
Kuula
PODCAST
Idea360 61: Ailar Jüriado – performance marketing lubab tasuda ainult reaalsete tulemuste eest
Kuula
PODCAST
Idea360 60: Joao Rei – liiga palju reklaami vihjab kehvale tootele (inglise keeles)
Kuula