IDEA PR

Kommunikatsioon on sõnumite levitamise kunst. Meie oskus on teha seda õigel ajal, sobivas vormis ja parimal viisil.

Teenused

Kommunikatsioonistrateegia

Suhtekorralduses ei olene midagi juhusest. Hea avalik maine ning toimiv ja tõhus meediasuhtlus on omavahel tihedalt seotud. Idea PR pakub lahendusi alates suhtekorralduse strateegilisest plaanimisest kuni igapäevaste meediasuhete elluviimiseni. Valikuid, kuidas oma sõnum sihtrühmani viia, on alati rohkem kui üks. Aitame oma klientidel paika panna õiged sõnumid ja rõhuasetused, mis kõnetavad soovitud sihtrühmi.

Meediasuhted

Hästi toimivad meediasuhted on hea avaliku maine alus. Meediasuhete professionaalne juhtimine algab strateegiliste põhimõtete paikapanemisest. Iga samm peab olema läbi mõeldud ja asjatundlikult teostatud – seepärast jõuame ideede teostamisest ka reaalsete tulemusteni.

Turunduskommunikatsioon

Tihti on meie projektide eesmärk värskendada ja parandada turul juba olemasoleva toote või teenuse mainet. Suhtekorraldus ja reklaam pole vastandid – lõimitud lähenemise korral täiendavad need teineteist ning suhtekorraldus aitab reklaamisõnumi mõjul püsida pikka aega. Kas jõudsime juba mainida, et saame ka IDEA Havas Mediaga suurepäraselt läbi?

Korporatiivkommunikatsioon

Korporatiivkommunikatsiooni valdkonnas pakume terviklahendusi: auditeerimist ning kommunikatsioonistrateegia ja taktikaliste plaanide koostamist. Samuti korporatiivsete eesmärkide, majandustulemuste, ettevõtte esindajate ja muu teabe vahendamist ning viimist ettevõttele oluliste siht- ja huvirühmadeni.

Kriisikommunikatsioon

Kriisikommunikatsiooni eesmärk on aidata kaasa kriisi likvideerimisele, rakendades selleks õigeid meetmeid, sõnumeid ja kanaleid. Kustutame tule teie eest.

Meediasündmuste korraldamine

Suhtekorralduse üks nurgakividest: igast sündmusest on võimalik luua meediasündmus. Tegemist on peene kunstiga, aga teie õnneks oleme selles vallas sensei rollis.

Kuulsuste Hall

Võta ühendust

Mailis Timmi
juhatuse liige/tegevjuht
5623 7001

mailis.timmi@idea.ee

Tiim

Mailis Timmi

juhatuse liige/tegevjuht

5623 7001

mailis.timmi@idea.ee

Sandra Sultsing

konsultant

5664 7464

sandra.sultsing@idea.ee

Priit Raamat

konsultant

5557 9956

priit.raamat@idea.ee

Jekaterina Guzvina

vene meedia konsultant

5347 2191

jekaterina.guzvina@idea.ee

Marit Liik

konsultant

5664 9619

marit.liik@idea.ee

Helle Tõnts

turundusstrateeg

5690 8472

helle.tonts@idea.ee

Tiivi Püvi

turundusstrateeg

51 44870

tiivi.pyvi@idea.ee

Joao Rei Carlos Nunes

digitaalse innovatsiooni juht

5622 0694

joao.rei@idea.ee

Mauri Sööt

uuringute juht

502 8856

mauri.soot@idea.ee

Kristi Jõeäär

turundusstrateeg (lapsehoolduspuhkusel)

Evelin Eikner

turundusstrateeg (lapsehoolduspuhkusel)

Helen Huberg

strateegiline planeerija (lapsehoolduspuhkusel)


Mark Eikner

partner

509 1051

mark.eikner@idea.ee

Eha Talvist-Reinsalu

Idea Group Eesti juht

510 2400

eha.talvist@idea.ee

Merilin Maanas

personalispetsialist

5656 1057

merilin.maanas@idea.ee

Marietta Põllu

sekretär

5556 7755

marietta.pollu@idea.ee

Meeli Kikerpill

pearaamatupidaja

509 4826

meeli.kikerpill@idea.ee

Kersti Lett

raamatupidaja

kersti.lett@idea.ee

Evelyn Viilu

raamatupidaja

evelyn.viilu@idea.ee

Reelika Ein

personalijuht (lapsehoolduspuhkusel))