IDEA Havas Media

Oleme osa Havas Media rahvusvahelisest (145 riiki üle maailma) meediaagentuurist, omades seeläbi ligipääsu unikaalsetele tööriistadele ja uuringutele.

Meie jaoks ei ole olemas eraldiseisvalt omatud, jagatud, teenitud ja ostetud meediat. Meie jaoks on kõik varasem üksteisega tugevalt seotud, täiendavad teineteist ja kõiki orgaaniliselt koostööle pannes saavutame kliendi jaoks parima tulemuse.

Klient on meie jaoks kuningate kuningas – lähtume igas oma tegevuses kliendi eesmärkidest ja eesmärk on tuua kliendile tulu.

Teenused

Tarbija- ja meediauuringud

Havas Media esindajana on meie käsutuses tipptasemel tööriistad:

  • Connect – ülevaade eri brändide ja kategooriate edukusest ning puutepunktidest tarbijaga oma, jagatud, teenitud ja ostetud meediakanalites;
  • Meaningful Brands – üks Baltikumi suurimaid brändiuuringuid, mis selgitab, kuidas brändid inimeste elu paremaks muudavad, ning pakub strateegilisi soovitusi, kuidas brändi tähendusrikkust suurendada ja pikaajalist edu saavutada;
  • Prosumer – üleilmne tarbimise ja turunduse tulevikusuundumusi valgustav uuringupõhiste väljaannete sari.
  • Kasutame iga päev kõiki Eesti meediauuringuid (Kantar Emor ja Gemius).

Digitaalmeedia

Keskendume andmetel põhinevate digilahenduste pakkumisele, kasutades uusimaid meediatehnoloogiaid ja -lahendusi. Tõlgime olemasolevad andmed meedia keelde ja tabame sihtrühma õigel ajal, õiges kohas. Kasutame tehnoloogiaid, mis võimaldavad turundussõnumite personaliseerimist ja automatiseerimist. Levitame sõnumeid nii kohalikes kui ka rahvusvahelistes juhtivates reklaamivõrgustikes ja meediakanalites. Meie teenuste hulka kuuluvad bännerreklaam kohalikus meedias, Programmatic, AdWords, sotsiaalmeedia, Retargeting, DMP, SEO ja CRO lahendused. Oleme ka tunnustatud Google’i partner.

Meediastrateegia, -plaanimine ja -ost

Töötame välja sihtrühmast lähtuva meediastrateegia (nii online– kui ka offline-meedia) ja viime selle ellu (sh plaanimine, teostus, raporteerimine ja detailne analüüs). Lisaks traditsioonilistele meediakanalitele kaasame ka omatud, jagatud ja teenitud meediakanaleid ning viime ellu erilahendusi.

Analüütika

Lähtume igal sammul analüütikast: selgitame välja klienditeekonna, esitleme kampaania ülevaateid ja konkurentide tegevusi reaalajas interaktiivsel Idea veebiraportiplatvormil, teeme laiaulatuslikke kampaania järeluuringuid ning brändiuuringuid, ökonomeetrilist mudeldamist jpm.

Kuulsuste Hall

Võta ühendust

Kert Kangert
juhatuse liige/tegevjuht
5556 2256

kert.kangert@idea.ee

Tiim

Kert Kangert

juhatuse liige/tegevjuht

5556 2256

kert.kangert@idea.ee

Tambet Napp

meediastrateeg

5566 8031

tambet.napp@idea.ee

Ailar Jüriado

digitaalmeedia strateeg

ailar.juriado@idea.ee

Triin Hook

võtmekliendi haldur

5665 7332

triin.hook@idea.ee

Gerlin Narits

võtmekliendi haldur

5360 4999

gerlin.narits@idea.ee

Gerdi Klaas

võtmekliendi haldur

5340 4324

gerdi.klaas@idea.ee

Anett Pero

digitaalmeedia projektijuht

anett.pero@idea.ee

Maria Rahamägi

analüütik

maria.rahamagi@idea.ee

Pearu-Paul Piperal

meediaplaneerija

pearu-paul.piperal@idea.ee

Raili Kasemaa

meediaplaneerija

raili.kasemaa@idea.ee

Jennie Rammo

analüütik-meediaplaneerija

jennie.rammo@idea.ee

Helle Tõnts

turundusstrateeg

5690 8472

helle.tonts@idea.ee

Joao Rei Carlos Nunes

digitaalse innovatsiooni juht

5622 0694

joao.rei@idea.ee

Kristi Jõeäär

turundusstrateeg

kristi.joeaar@idea.ee

Mauri Sööt

uuringute juht

502 8856

mauri.soot@idea.ee

Evelin Eikner

turundusstrateeg (lapsehoolduspuhkusel)

Helen Huberg

strateegiline planeerija (lapsehoolduspuhkusel)


Mark Eikner

partner

509 1051

mark.eikner@idea.ee

Eha Talvist-Reinsalu

Idea Group Eesti juht

510 2400

eha.talvist@idea.ee

Marietta Põllu

sekretär

5556 7755

marietta.pollu@idea.ee

Kersti Lett

raamatupidaja

kersti.lett@idea.ee

Evelyn Viilu

raamatupidaja

evelyn.viilu@idea.ee