IDEA AD

20-aastase kogemuse järel on IDEA AD reklaamiagentuuri loominguline kütus uudishimu, tänu millele tuleb meie rahvusvaheliselt tunnustatud tiim lagedale uute ja põnevate lahendustega. Mitte, et me tohutult kiitleks, aga meie avatud suhtumine koostöösse klientidega on teinekord viinud  maailmatasemel tulemusteni, mille üle oleme tõeliselt uhked.

IDEA AD hästiõlitatud masinavärk koosneb reklaami-, disaini-, digi- ja videoproduktsiooni tiimidest, kes liiguvad samas loovrütmis nii omavahel kui ka teiste Idea kontserni ettevõtetega.

Teenused

Reklaam

Reklaamlahenduste väljatöötamisel lähtume alati kliendi ärilistest väljakutsetest ja eesmärkidest. Strateegiliselt läbimõeldud reklaamid toimivad olenemata sellest, kas need on televiisoris või tänaval.

Disain

Hea disain hakkab mõtlemisest. Tasemel CVI-, pakendi-, toote- ja teenusedisaini ühendab läbimõeldus ning kliendi ootuste ja vajaduste tundmine. Meie tööd toovad tulemusi (muidugi peale selle, et need on hingematvalt ilusad).

Digi

Päris imelik on tänapäeval rääkida digist endiselt kui eraldiseisvast nähtusest. Digi on end jäädavalt meie igapäevaellu istutanud, mispärast toodab meie digitiim ka kõiki turunduseks vajalikke formaate. Olgu selleks siis koduleht, e-pood, Facebooki mäng, äpp või chatbot.

Video

Idea videotiim toodab koostöös Baltikumi tegijatega tipptasemel produktsiooni igaks vajaduseks! Meile meeldib kõik liikuv: teleklipid, 360°, VR, muusikavideod, viral, making of’id ja aftermovie’d.

Kuulsuste Hall

Hennessy plahvatus


Vaata

Elisa Nutikalender


Vaata

Sa püha õite vägi! 


Vaata

Idea startis kosmosessse


Vaata

Võta ühendust

Laura Reimann
produtsent
501 7041

laura.reimann@idea.ee

Lauri Pildre
digijuht
5645 6383

lauri.pildre@idea.ee

Tiim

Lauri Pildre

digijuht

5645 6383

lauri.pildre@idea.ee

Laura Reimann

produtsent

501 7041

laura.reimann@idea.ee

Kadi Hugo

loovjuht

kadi.hugo@idea.ee

Iris Rõngelep

traffic manager

5620 0116

iris.rongelep@idea.ee

Piret Piirsoo

projektijuht

5556 0554

piret.piirsoo@idea.ee

Saara Indiana Bergström

projektijuht

5901 6607

saara.bergstrom@idea.ee

Piret Alvre

UX/UI design lead (lapsehoolduspuhkusel)

Egle Anton

projektijuht

551 6186

egle.anton@idea.ee

Siim Sups

produtsent

5662 6316

siim.sups@idea.ee

Elen-Greete Jaadla

loovjuht

elen-greete.jaadla@idea.ee

Jaana Kukk

loovjuht

jaana.kukk@idea.ee

Santino Calvo

kunstiline juht

santino.calvo@idea.ee

Hanna Jõers

kunstiline juht

hanna.joers@idea.ee

Janar Saaron

loovkirjutaja

janar.saaron@idea.ee

Kaarel Kärner

loovkirjutaja

kaarel.karner@idea.ee

Tiit Liblik

loovkirjutaja

tiit.liblik@idea.ee

Felix Alexander Antonio Paula

disainer

felix.paula@idea.ee

Ingvar Meen

disainer

ingvar.meen@idea.ee

Merily Lillevälja

disainer

merily.lillevalja@idea.ee

Ilona Furdi

kunstiline juht

ilona.furdi@idea.ee

Jose Antonio Orellana

UX/UI Desinger

jose.orellana@idea.ee

Taavi Oja

Front-end arendaja

taavi.ots@idea.ee

Juhan Soone

Full-stack arendaja

juhan.soone@idea.ee

Kristel Karro

projektijuht

(lapsehoolduspuhkusel)

Triin Ratassepp

projektijuht (lapsehoolduspuhkusel)


Helle Tõnts

turundusstrateeg

5690 8472

helle.tonts@idea.ee

Joao Rei Carlos Nunes

digitaalse innovatsiooni juht

5622 0694

joao.rei@idea.ee

Mauri Sööt

uuringute juht

502 8856

mauri.soot@idea.ee

Kristi Jõeäär

turundusstrateeg (lapsehoolduspuhkusel)

Evelin Eikner

turundusstrateeg (lapsehoolduspuhkusel)

Helen Huberg

strateegiline planeerija (lapsehoolduspuhkusel)


Mark Eikner

partner

509 1051

mark.eikner@idea.ee

Eha Talvist-Reinsalu

Idea Group Eesti juht

510 2400

eha.talvist@idea.ee

Reelika Ein

personalijuht (lapsehoolduspuhkusel)

Marietta Põllu

sekretär

5556 7755

marietta.pollu@idea.ee

Merilin Maanas

personalispetsialist

5656 1057

merilin.maanas@idea.ee

Meeli Kikerpill

pearaamatupidaja

509 4826

meeli.kikerpill@idea.ee

Kersti Lett

raamatupidaja

kersti.lett@idea.ee

Evelyn Viilu

raamatupidaja

evelyn.viilu@idea.ee